Používame cookies. Vieme, že je to už otravné, no odkliknite to, a máte pokoj. Ospravedlňujeme sa.)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 550,0 Kč (22,0 EUR)

KONTAKTY

Ondrůšek s.r.o
IČO: 02823047
67307 Velký Ořechov
tel: 777 547 836
rebeka(a)rebekaq.cz

Rebeka Q. » Kto je Rebeka Q.
Značka Rebeka Q.

 

Roku 2008 chtěla mladá maminka nosit své děťátko, ale nemohla sehnat pěknou bundu. Tak si jednu ušila. A v ulicích Prahy, kde tenkrát žila, ji začaly zastavovat ostatní maminky a také takovou bundu chtěly.

A jelikož je Rebeka Q. akční, ihned se ve své bundě vyfotila a vystavila ji na Fleru. O bundu byl velký zájem. A od té doby Rebeka Q. šije a šije… Rok 2015 byl pro firmu přelomový – bund se prodalo nebývalé množství nejen v České republice a na Slovensku, ale našly své kupce po celé Evropě, několik kusů putovalo do USA a Austrálie.

A rok 2016? Rok 2016 je... opět přelomový :) Soňa založila s.r.o., které je plátcem DPH. Čile navazujeme obchodní (a snad i přátelské) vztahy s řadou obchodů nejen v České republice a na Slovensku, ale po celé Evropě. Soustředíme se na kvalitu - bund, barefoot, služeb, marketingu, propagačních materiálů, vztahů, našich životů, světa kolem... Velké sousto? Ano!! Ale my na to máme!

Děkujeme zákaznicím i obchodníkům za projevenou důvěru, dáváte práci (a tím sebevědomí a šanci na dobrý život) ženám z východní Moravy.