Používame cookies. Vieme, že je to už otravné, no odkliknite to, a máte pokoj. Ospravedlňujeme sa.)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 550,0 Kč (22,0 EUR)

KONTAKTY

Ondrůšek s.r.o
IČO: 02823047
67307 Velký Ořechov
tel: 777 547 836
rebeka(a)rebekaq.cz

Barefoot boty » Jak změřit tenisky a balerínky
Jak měřit capáčky a balerínky

Velikost: nožky své (obe) položte na papír, stoupněte si na něj, natáhněte prsty a obkreslete, tužku držte kolmo. Změřte nejdelší vzdálenost od palce k patě. K naměřené hodnotě přidejte 1 cm - (u modelů Pura přidejte 1,5 cm), tímto získáte výslednou délku stélky, kterou si vyberete v objednávce (klasické velikosti neuvádíme, v tomto případě jsou spíše matoucí).

Neměřte přiložením pravítka nebo krejčovského metru k nožce, měřte tak, jak budete botky nosit (tedy budete-li nosit ponožky, měřte v ponožce, pokud bude chodit bez ponožek, měřte nožku na boso.

Barefoot (kromě modelů Pura) měříme zvenčí - jedná se tedy o vnější délku stélky. Uvnitř jsou ještě švy, i když minimální, někomu vadí, většinou ne. Zohledněte to při výběru velikosti.

U modelů Pura meříme vnitřní stélku.

Botky správně sedí, když můžete za patu strčit prst, nebo pomačkat místo před prsty - je tam tedy dostatek místa na roztažnost nohy při chůzi. Někdo však volí větší nebo menší nadměrek. Zvolite-li přeci jen špatnou velikost, rády barefoot vyměníme za velikost správnou (ale přeci jenom prosíme o pozornost při měření - ušetříte nám všem spoustu času a zbytečné práce navíc).

U balerínek změřte i nejširší místo a tento údaj zadejte do poznámky v objednávce, nebo ho naklikejte přímo v procesu objednávky. K šířce se nadměrek nepřidává, zaokrouhlujeme směrem nahoru, máte-li tedy 9.7 cm, zadejte 10 cm.

U modelů Pura je možné ušít i jinou šíři, než uvedených 9 a 10 cm, za podmínky, že nebudou vratné. Vámi zvolenou šířku uveďte do poznámky.