Používame cookies. Vieme, že je to už otravné, no odkliknite to, a máte pokoj. Ospravedlňujeme sa.)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 550,0 Kč (22,0 EUR)

KONTAKTY

Ondrůšek s.r.o
IČO: 02823047
67307 Velký Ořechov
tel: 777 547 836
rebeka(a)rebekaq.cz

Barefoot boty
Kožené capáčky od Rebeky Q.

Kožené capáčky pro děti – návrh a práce Rebeka Q.

Proč kožené capáčky pro děti?

Generace našich předků chodily bosky. Naše chodidlo i postavení zad je přesně k tomuto účelu určeno. V poslední době se objevil trend „bosé chůze“ tzv. barefoot. Mnozí objevují výhody bosé chůze (napravení plochých nohou, vyléčení bolestí zad či hlavy) a začínají chodit bosky. Jenže – přeci jenom zvyk je zvyk a změkčilé chodidlo dětí i dospělých si na změnu režimu teprve potřebuje zvyknout. Pro tento účel jsou skvělé capáčky (balerínky pro dámy). Capáčky jsou kožené, prodyšné, mají měkkou podrážku, stélku podšitu ovčím rounem a bavlněnou designovou látkou.

Proč si koupit capáčky od Rebeky Q.?

Dílna Rebeky Q. má sídlo na Moravě, sama Rebeka Q. je Slovenka. K výrobě používáme kůži od českého výrobce. Výrobek je tedy česko-slovensko-moravský. Tak trochu náš malý vzdor proti dovozu z Číny. Vše šijeme ručně, s láskou a pozorností. Modely testovány na vlastních dětech J

Jak capáčky udržovat?

Capáčky pereme jemně v ruce, max. s použitím šamponů nebo tekutého pracího prostředku. Nikdy nepoužíváme mýdlo nebo prací prášek, kůže po něm tvrdne. Sušíme zvolna.

Jak vyberu vhodnou velikost capáčků?

Nožku svého dítka položte na papír a obkreslete. Změřte nejdelší vzdálenost od palce k patě. K naměřenému číslu přidejte 1 cm - tímto získáte výslednou délku stélky, kterou si vyberete v objednávce (klasické velikosti neuvádíme, v tomto případě jsou spíše matoucí).

Co znamená recyklované?

Jelikož se snažíme chovat ekologicky a přátelsky vůči přírodě, naším původním záměrem bylo vyrábět capáčky z recyklované kůže (tedy ze starších kožených oděvů, kůže je před zpracováním pečlivě vyčištěna). Bohužel nabídka takovéto kůže je velice omezená, takže recyklovaných capáčků je v naší nabídce již jen malé množství (mají samostatnou kategorii a není možné si objednat jinou velikost, než která se nabízí). Většina capáčků v naší nabídce je z kůže nové – kupujeme u českého výrobce.

Kdo vymýšlí ty šílené názvy?

Přeci moje děti!

Informace k barefoot obuvi

Mnoho z vás kupuje barefoot obutí pro sebe či svá dítka poprvé v životě. Každé "poprvé" provází mnoho otázek a očekávání. Zde najdete většinu odpovědí na své otázky. V opačném případě vám na váš dotaz velice rády odpovíme mailem rebekaq@rebekaq.cz

Jak se vyznat v barefoot

FAQ ohledně barefoot

Jak změřit capáčky a baleríny