Používame cookies. Vieme, že je to už otravné, no odkliknite to, a máte pokoj. Ospravedlňujeme sa.)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 550,0 Kč (22,0 EUR)

KONTAKTY

Ondrůšek s.r.o
IČO: 02823047
67307 Velký Ořechov
tel: 777 547 836
rebeka(a)rebekaq.cz

Nosící bundy » Typy nosících bund
Vysvětlení k bundám.

Protože se nás často ptáte, jaký je vlastně rozdíl mezi bundami, tady je krátké vysvětlení. Bundy dělíme několika možnými způsoby, věřím, že si zde každá najdete svou ideální variantu.

Podle způsobu nošení dítěte

 1. Zadní - můžete nosit na břiše nebo na zádech, po ukončení nošení lze prodat dál, nebo darovat... vím, že bundy využívají i po skončení nošení jako normální bundu, někomu nevadí zip na zádech.
 2. Přední - pouze pro nošení na břiše. Tuto bundu užijete i později, bez dítěte.

 

Podle materiálu

 1. Softshell - námi nejvíce používaný materiál - prodyšný, nepromokavý, PODLEPENÝ fleecem, v hezkých barvách. Softshell podšíváme fleecem antipillingem nebo dizajnovou látkou. Takže softshellka může/nemusí být podšitá fleecem, použitý softshell je však vždy PODLEPEN fleecem, už z výroby. Jestli si objednáte softshellku ještě podšitou fleecem, je to zimní varianta, neboť: softshell podlepen fleecem, plus fleecová podšívka.
 2. Vlna - nejnověji jsme ještě zařadili vlněné bundy ze 100% vlny, z hutné a pevné kabátoviny.
 3. Recy - také si můžete koupit bundu ze 100% recy materiálu nebo vyrobenou z kombinace recy a nového materiálu. Tyto bundy jsou vždy originální.

 

Podle sezóny, na kterou je určena

 1. Zimní - ze softshellu podlepeného fleecem + s fleecovou podšívkou, teď šijeme zřídka.
 2. Celoroční varianta - ze softshellu podlepeného fleecem + látkou podšité kapuce, vkládací panel a kapsy.
 3. Varianta 3v1 - celoroční užití, kapuce, panel a kapsy jsou podšité fleecem nebo látkou + fleecová mikina. Takže získáte 2 samostatné kusy, které střídáte dle počasí nebo jeden extra teplý (při společném nošení).
 4. Fleecová mikina samostatná - pro nenáročné nebo občasné nošení, většinou bez aplikací, plně kompatibilní se softshellkou

 

Podle aplikace (ty našité ozdoby na bundě)

 1. s aplikací
 2. bez aplikace (tady to bylo jednoduché:)

 

K bundám patří vkládací panel - ten šijeme dlouhý, s gumičkami, které zahákněte za knoflíky přišité na rameni. Důležité je, že tento panel přetáhněte přes hlavičku dítěte, i když je na zádech, sama.

Dále je možné panel zkrátit a přidat k němu odepínací kapucku, kterou ale nepřipnete když nosíte na zádech, potřebujete pomoc.

Snad je to srozumitelné, pokud ne, ptejte se zimmermannovasona@atlas.cz