Používame cookies. Vieme, že je to už otravné, no odkliknite to, a máte pokoj. Ospravedlňujeme sa.)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 550,0 Kč (22,0 EUR)

KONTAKTY

Ondrůšek s.r.o
IČO: 02823047
67307 Velký Ořechov
tel: 777 547 836
rebeka(a)rebekaq.cz

Nosící bundy » Detaily softshellových bund
Proč jsou naše nosící bundy tak skvělé?

 

Originální nosící bundy z dílny Rebeky Q. jsou určeny pro nošení dětí na břiše i na zádech, a v těhotenství. V ceně každé bundy je panel pro dítě. V případe zájmu také o tehu-panel zadejte do objednávky.

 

Kapuce je odepínací, opatřena malým kšiltem a chlopněmi, jak je vtipně nazvala jedna zákaznice. A toto označení už zůstalo. Na chlopni je našitý suchý zip, kterým chlopně uzavřete. Chrání váš krk a ústa před větrem i deštěm. Společně s gumkami v límci dokonale těsní. Pro sezonu 2016/2017 je na kapuci vzadu stahovací gumička pro přizpůsobení se všem hlavám.)

Pro sezonu 2017/2018 je možná opačná varianta, kapuceň bez chopní, a límec s překladem.

Rukávy jsou natolik široké, aby se do nich pohodlně vešla i teplá mikina.

Rukávy jsou zakončeny praktickým nápletem s dírou na palec (vámi tolik žádaná úprava). Náplet lze shrnout - nebude vidět, ale bude plnit svou funkci.

Na jednom rukávu je uzavíratelná kapsa na mobil, klíče... Pro sezónu 2016/2017 kapsa přesunuta na zadní boční díl.

Panel je opatřen všitými gumičkami ve spodní části, jednou gumičkou uprostřed, aby na miminku neplandal a ...

 

gumičkou v tunelu zcela nahoře, kterým můžete utáhnout kapucku a tak děťátko chránit před nepohodou. Nebo můžete nechat panel nedopnutý a částečně jej zachytit za druky. Pokud panel právě nepotřebujete užívat, dá se lehce srolovat a zapnout podobně jako nákupní taška. V kabelce zabírá málo místa.

Máme i vyteplené panely s kožešinkou, kterou je možné v teplejším počasí odepnout.

Pro maminku tunel na krk...

Samotná bunda je dostatečně dlouhá, aby schovala i nožky větších dětí. Pomocí gumiček ve spodním lemu bundu uzavřete i odspodu, aby nepodfukovalo.

Bunda je projmutá, bez děťátka pěkně kopíruje postavu. V sezóně 2016/2017 pridáno regulování v pase, pro ještě lepší přizpůsobení postave. Kapsy jsou pečlivě propracované, celá bunda tvoří příjemně sladěný celek.

K vybraným typům bund šijeme i doplňkový sortiment, barevně sladěný, hlavně nosící mikiny, kukličky, botičky, nákrčníky,

Fleecové nosící mikiny - každou z nosících softshellových bund můžete doplnit o plně kompatibilní fleecovou mikinu. Mikiny jsou barevně sladěné, šijeme je ve 4 barvách - limetkové, svetlé modré, růžové a černé.

Nosící mikiny můžete nosit jako zateplovací vrstvu do softshellové bundy, nebo při suchém teplejším počasí samostatně.

Děťátko se nosí v šátku nebo ergonomickém nosítku, bunda slouží k ochraně matky i dítěte před nepřízní počasí.